Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Piszemy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Poszukuje autoryzowanego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:59

Dzień dobry, poszukuje dobrego serwisu AGD w okolicach Radomia. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu nie pierze poprawnie. Ustawiam program, który ma trwać około 60 minut. Pralka zaczyna pracować i po jakimś czasie wyświetlają się rozmaite komunikaty na wyświetlaczu. Podejrzewał, iż mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moje pytanie o uczciwych fachowców z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:05

Witaj, czy sprawdzałeś serwisy AGD z tej witryny: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam sporo firm, które oferują serwis AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każda z firm specjalizuje się w urządzeniach konkretnych producentów. Ten, który właściwie naprawi pralki Bosha, może już kiepsko wypaść przy pralkach innej firmy. Dlatego pozostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Sprawdzić, która ma certyfikaty dla pralki Twojej firmy i oddać do nich urządzenie.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Poszukuje dobrego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:10

Cześć, jak oglądałeś serial Usterka w TVN to będziesz wiedział o czym piszę. Porządny serwis to nie koniecznie ten , który się ceni. Znajdziesz sporo fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za rozsądne pieniądze. Poszukaj opinii w Internecie na temat firm z twojego miasta.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość