Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Piszemy na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Czy to odpowiednia forma promocji dla krawca?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:50

Witam was. Niedawno otrzymałem maila z zaproszeniem do umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - reklama jest za darmo. Oczywiście można dokupić opcje premium, które umożliwiają wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy ten sposób promocji jeszcze się sprawdza? Większość ludzi szuka usług w wyszukiwarkach internetowych. A jaką drogą mogą trafić na moją firmę na takiej stronie www?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to odpowiednia promocja dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci reklama jest potrzebna. Bo z kontekstu wypowiedzi wychodzi, iż nie. Jak tak sądzisz to będziesz miał kłopot z utrzymaniem się na rynku. Konkurencja jest ogromna i wystarczy wejść na wskazaną przez ciebie witrynę internetową żeby to sprawdzić. Jeśli możesz dodać za 0 złotych tam swoją stronę to dlaczego tego nie uczynić. Masz rację, że osoby szukają w Internecie usług i właśnie dlatego powinno się dać na takich stronach swoją reklamę. Takie strony internetowe są zazwyczaj bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i posiadają dużo potencjalnych klientów. Więc posiadasz już odpowiedź jak klienci odnajdują twoją firmę na takim portalu internetowym. Odrębną kwestią jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Zazwyczaj to nie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości