Jak jestem w stanie wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Piszemy na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Jak jestem w stanie wypromować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Witam. Mam pytanie do osób znających się na rzeczy - odnośnie pozycjonowania strony w Internecie. Chciałbym aby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na frazę wideodomofony Warszawa. Chciałem samodzielnie coś z tym zrobić natomiast efekt moich działań jest dość słaby. Nie udało mi się wypromować strony do 1-szej 40 rezultatów wyszukań. Natomiast jak obserwuję podobne strony to posiadają mniej treści i przeważnie są gorsze graficznie. Co jestem w stanie zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Jak jestem w stanie wypromować stronę na frazę wideodomofony w Warszawie?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak chcesz żeby twoja strona WWW była na samej górze w rezultatach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to poprawna struktura strony WWW. Druga sprawa to mocne linki, które kierują do pozycjonowanej strony. W twoim przypadku te dwie kwestie są do poprawy. Na początku musisz uzupełnić stronę o dobrej jakości treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je pogrubić. Druga kwestia to odpowiednie linkowanie wewnętrzne. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie dominują wyłącznie katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki ze stron, które posiadają organiczny ruch. Dobre są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacznie się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości