Czy ktoś może polecić rzetelną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Piszemy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś może polecić rzetelną firmę, która montuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: tomaszkowal » 08 lip 2016, 12:08

Cześć, szukam brygady ślusarzy do zrobienia balustrady nierdzewnej w moim domu. Najchętniej zatrudniłbym ekipę z polecenia. Natomiast takiej nie mam. Stąd moja prośba do was koledzy i koleżanki o zamieszczenie namiarów na sprawdzonych wykonawców. Najlepsza byłaby firma z okolic stolicy. Ale jak ktoś ma namiary na wykonawców z innych regionów, którzy działają w stolicy, z chęcią zapoznam się z ich ofertami. Pewnie będą troszkę tańsi niż wykonawcy z Warszawy.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:48

Czy ktoś zna sprawdzoną firmę, która wykonuje balustrady nierdzewne w Warszawie?

Postautor: adamniczyj » 08 lip 2016, 12:13

Cześć. Rozumiem, że szukasz sprawdzonej ekipy. Najlepsza była by z polecenia. Lecz skąd nadzieja, że tu podadzą Ci prawdziwe namiary na rzetelnych wykonawców. Przecież każdy może powiedzieć co chce na tym forum. W Internecie znajdziesz sporo stron, które posiadają bazy firm. Ci wykonawcy mają przeważnie tam swoje realizacje i referencje z poprzednich wykonań. Ja bym tak poszukiwał wykonawcy. A jeśli chodzi o polecenie firmy to nie jestem w stanie pomóc. Ja wpisałem w wyszukiwarce: rtg zębów i mam parę interesujących stron www. Pierwsza lepsza ma bardzo interesujące realizacje Obrazek , z których klarownie wynika, że firma zna się na swojej robocie. Wybierz sobie kilku specjalistów, a później wpisz ich dane w Internecie i poszukaj opinii na ich temat. Wtedy będziesz miał pojęcie, kto z fachowców jest godny uwagi i należy go wybrać do wykonania balustrady nierdzewnej.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości