Czy tego typu biznes może się udać?

Piszemy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy tego typu biznes może się udać?

Postautor: tomaszkowal » 16 wrz 2016, 11:34

Witajcie. Myślę nad otworzeniem nowej firmy, która zajmowała by się montażem wind towarowych. Mam odpowiednie doświadczenie w tej branży. Niegdyś nawet pracowałem w przedsiębiorstwach o podobnym profilu działalności: https://e-position.pl/2021/12/09/gdzie-kupic-wydajny-i-popularny-elektryczny-stol-rehabilitacyjny-jak-dobrac-taki-sklep , które z dobrym rezultatem wykonywały wdrożenia dźwigów towarowych na rodzimym rynku. Natomiast od tamtego momentu minęło już dużo lat i nie mam pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na tego typu platformy towarowe w Polsce. Czy ktoś z was posiada może doświadczenie w tej materii i miałby ochotę podzielić się wiedzą na ten temat. Będę zobowiązany za wszelkie rady i sugestie.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy tego rodzaju biznes może się powieść?

Postautor: mariuszbyk » 16 wrz 2016, 11:59

Witaj kolego. W mojej opinii zabierasz się źle do planowania działalności gospodarczej. Praca w firmie, która oferuje platformy towarowe to troszkę za mało żeby na tej podstawie otwierać własną działalność związaną z montażem platform towarowych. Trzeba na starcie sporządzić dobry biznes plan, który będzie opierał się na rzeczywistych założeniach. Musisz ustalić popyt na dźwigi towarowe oraz czym twoja firma jest w stanie zachęcić klientów do swojej oferty. Musisz mieć na uwadze, że większość przedsiębiorstw w tej branży ma stałych kontrahentów, którzy zamawiają konserwację wcześniej zamontowanych dźwigów towarowych. Następna sprawa to sposób promocji oferowanych produktów i sposób na pozyskanie zleceń. Windy towarowe nie należą do tanich i będzie ciężko przekonać kontrahentów do nowo powstałej firmy.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości