Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Piszemy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Postautor: tomaszkowal » 19 wrz 2016, 13:23

Witam was. Chcę otworzyć niewielki interes. Myślę o otworzeniu sklepu w galerii handlowej. Biorę pod uwagę dwa warianty. Mogę wydzierżawić lokal lub kupić wyspę handlową takiego rodzaju: https://notariusz-tuszyn.pl/2022/08/04/modele-anatomiczne-gdzie-sa-one-popularne-w-naszym-terenie/ na środku sklepu. Dla pełnego zilustrowania meritum sprawy dołączam zdjęcie, które ilustruje wybrany przez mnie towar: [img]http://jfm-furniture.pl/zdjecia_slider/93.jpg[/img] . Czynsz za wynajęcie powierzchni pod taką wyspę jest znacznie niższy niż wynajęcie lokalu użytkowego. Dlatego to drugie rozwiązanie wydaje się bardziej sensowna. Natomiast mam dylemat czy nie będzie to postrzegane jako nie atrakcyjne dla potencjalnego konsumenta. Co wy o tym sądzicie jako kupujący.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Które z rozwiązań będzie bardziej opłacalne?

Postautor: mariuszbyk » 19 wrz 2016, 13:48

Dzień dobry. Obydwa rozwiązania mają swoje dobre i złe strony. Po pierwsze miesięczny czynsz za wynajem. Sam powiedziałeś, że wyspa handlowa będzie znacznie tańsza w utrzymaniu. Ale takie rozwiązanie nie sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Bardzo dobrze sprawdzi się do sprzedaży akcesoriów telefonicznych czy innych drobnych rzeczy. Natomiast w przypadku dużej liczby branż będzie to nietrafione rozwiązanie. Ludzie preferują komfort i dlatego wybierają zakupy w tradycyjnych sklepach. Przy wyspie handlowej to można coś kupić na szybko. Dlatego doradzam zastanowić się czy wyspa handlowa jest najlepszym dla ciebie wyjściem. Trzeba też zastanowić się nad rozwojem firmy w przyszłości.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości