Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Piszemy na każdy temat.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:01

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:08

Dzień dobry, właśnie wykańczam swój dom i jestem na etapie montażu odpowiedniego systemu alarmowego do budynku mieszkalnego. Dość sporo przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na ten temat i z tego co widzę to większość monterów pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Kolejne pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu większość monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich sprzęt jest najmniej awaryjny z dostępnych na rynku. Drugi powód to bardzo rozbudowana oferta urządzeń, które składają się na system alarmowy. Ostatni powód to dobrej jakości centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Funkcjonuje bez problemów od kilku lat. Posiadam kilkanaście czujek w domu i podział na pięć stref - fajna rzecz dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych obszarach domu. Jeśli mogę coś doradzić to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W lecie kurtyny dają niejednokrotnie fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po sprawie.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość