Profesjonalny salon masażu w Warszawie

Piszemy na każdy temat.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Profesjonalny salon masażu w Warszawie

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Witam wszystkich na forum. Mam problemy z kręgosłupem i szukam rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż relaksacyjny. Mam siedzący tryb pracy, który znacznie obciąża kręgi. Parę dni temu byłem nawet z tym u doktora w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana pracy i koniec kłopotów z kręgosłupem, lub udanie się do salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu schorzeniu. Z pracy nie jestem w stanie się zwolnić, więc zostaje mi tylko salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest dużo, ale jak znam życie tylko wybrane mają w swojej ofercie masaże lecznice na odpowiednim poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Profesjonalny gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Część. Zdaje sobie sprawę dokładnie jaki masz problem. Również posiadałem problemy z kręgosłupem i musiałem skorzystać z usług salonów masaży. Dobry salon masażu to Relax Mind Body. Masują tam naprawdę certyfikowani masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja najczęściej wybieram masaż leczniczy, który wg mnie najkorzystniej wpływa na kłopoty dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do innych gabinetów w stolicy. Tak, więc warto. Oprócz masażu powinieneś zastanowić się nad jakimś sportem. Może siłownia lub nabycie jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości