Niedrogie strony internetowe Warszawa

Piszemy na każdy temat.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Niedrogie strony internetowe Warszawa

Postautor: lukaszgos » 03 gru 2017, 16:22

Czy budżetowe strony internetowe to obecnie dobry wybór dla firmy?

Odpowiedź na tego typu pytanie nie jest tak oczywista. Na początku pojęcie budżetowych stron internetowych powinno się przeanalizować w wielu płaszczyznach. Pierwsza sprawa to określenie pojęcia tanie strony internetowe. Od tego będzie zależało dalsze rozważanie w kwestii projektowania mało kosztownych stron internetowych dla firm. Dla jednej osoby tania strona internetowa będzie utożsamiania z zaprojektowaniem strony internetowej do 500 zł. Natomiast dla innej grupy osób będzie to całkiem inny rząd wielkości, który nie przekroczy 2000 zł. Jak możemy zobaczyć przedział cenowy jest dość duży. Więc nie można od razu i dokładnie określić czym są nisko budżetowe strony internetowe dla firm.

Natomiast w łatwy sposób można to zweryfikować sprawdzając oferty agencji interaktywnych w wynikach wyszukiwarki. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprawdzić ofertę wykonawców, którzy tworzą strony internetowe. Więc do dzieła i wpiszmy wybrane do porównania słowo kluczowe strony internetowe Warszawa żeby dowiedzieć się na jakie oferty stworzenia strony internetowej jesteśmy w stanie liczyć w budżecie od 500 do 2000 zł. Wybierając parę firm i przesyłając do nich zapytania ofertowe odnośnie zaprojektowania strony internetowej dostaniem jasny obraz sytuacji. Warto wybrać do porównania parę firm z odleglejszych wyników wyszukiwarki. Wtedy zobaczymy jak to wygląda też u tańszych wykonawców, które budują strony internetowe w Polsce.

Jeśli już dostaniemy oferty na stworzenie strony internetowej to trzeba zrobić ich zestawienie. Zestawienie musi posiadać koszt zbudowania strony internetowej, zakres usług oraz technologię zbudowania strony internetowej przez wykonawcę. Kierując się wyłącznie kosztem zbudowania strony internetowej, porównanie ofert będzie mało miarodajne. Zwyczajowo oferty zbudowania strony internetowej za 500 zł będą oparte o darmowe CMS i darmowe projekty graficzne. Tego rodzaju strony internetowe to zazwyczaj słaby pomysł na reklamę w Internecie. Po pierwsze dostaniemy powtarzalny projekt graficzny. Po drugie nasza strona internetowa zostanie wykonana na darmowym CMSie, który jest podatny na masowe ataki. Lepszym pomysłem jest wybranie trochę droższej oferty na stworzenie strony internetowej, która będzie miała indywidualny szablon graficzny strony oraz autorski CMS. Takie strony internetowe są znacznie bezpieczniejsze.

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość