Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Piszemy na każdy temat.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:29

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Pozyskałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a dokładniej chodzi o te wyspy handlowe https://takietrampki.pl/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, ponieważ zastanawiam się czy to odpowiednie miejsce dla mnie. Ubóstwiam poznawać nowych ludzi i proponować im dany towar. Posiadam również kolosalne doświadczenie w tej dziedzinie. Jednakże wyspa to nie to samo co normalny sklep. Zastanawiam się, więc czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odzew.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 13:45 przez marekwirazka, łącznie zmieniany 1 raz.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:39

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej nieomal nie różni się od tej w sklepach. Rzeczywiście masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz lub stoisz, jednakowoż możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, w następstwie tego nadzwyczaj męczące. Oprócz tego nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży i odwieszać ciuchów oraz sprzątać całego bałaganu. Do dyspozycji masz na ogół kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli uwielbiasz ludzi to przyzwoicie bo zazwyczaj koło wyspy przechodzi w ciągu dnia niezwykle sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości