Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Piszemy na każdy temat.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, posiadam bramę wjazdową do domu. Została ona montowana jakiś czas temu i wszystko pracowało w porządku. Dopiero po paru sezonach się ona obniżyła i zaczęły pojawiać się kłopoty z jej przesuwaniem. Miałem już jedną brygadę ślusarzy. Coś pokręcili, postukali i zainkasowali pieniądze. Brama działała dobrze przez parę miesięcy i problem znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie poszukiwania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś zna jakieś sprawdzone firmy z tej strony?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukiwany dobry ślusarz do bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, miałem podobny kłopot z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, ale naprawa jej nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją źle obsadzili to będziesz zmuszony jeszcze raz od początku zrobić. Druga kwestia to dopasowana wysokość prowadnic, po których skrzydło bramy się porusza. Brama powinna posiadać zapas luzu od podłoża. Około dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te rzeczy będą dobrze zrobione to nie będzie problemów z działaniem bramy przez wiele lat. Jeśli chodzi o ludzi z tej strony to nie pomogę.

podobne tematy:

Wróć do „Wolna dyskusja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości